אודות

עיקרי הדברים במבט אחד: לחצו על תוכן העניינים.

ד"ר אלי דריזין

ד"ר אלי דריזין הוא רופא נשים עתיר ניסיון, עם התמקצעות בבדיקות לאבחון טרום לידתי ואולטרה סאונד. מרפאתו – ב"בית האדום" בנס ציונה. 

ד"ר דריזין הוא רופא בכיר, יועץ-על בקופ"ח "מאוחדת", ואחראי על מכון הקופה ברחובות. הוא ניהל עד לאחרונה את מערך האולטרה סאונד הגינקולוגי ב "מאוחדת", ועובד כרופא בכיר ביחידת האולטרה סאונד בחטיבת נשים ויולדות במרכז הרפואי שמיר-אסה"ר.  

ד"ר דריזין פעיל בחברה הישראלית לאולטרה סאונד גינקולוגי ובאיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה, והיה חבר פעיל בוועד החברה הישראלית לאיכות ברפואה.

ד"ר דריזין חבר בכיר בחברה האמריקאית לאולטרה סאונד ברפואה ( AIUM ) ובחברה הבין-לאומית לאולטרה סאונד במיילדות וגינקולוגיה (ISUOG ).

לימודים והשתלמויות:

  • ד"ר אלי דריזין בוגר ביה"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית ו"הדסה" (1980).
  • מומחה ברפואת נשים משנת 1988.
  • עוסק באולטרה סאונד גינקולוגי ומילדותי משנת 1982
  • ב- 1983 סיים קורס אולטרה סאונד מיילדותי בביה"ח "Kings College" בלונדון, בהנחיית פרופ' סטוארט קמפבל, שנחשב "אבי האולטרה סאונד הגינקולוגי". 
  • בשנים 1987-1985: השתלמות ( fellowship) באולטרה סאונד ואבחון טרום לידתי בביה"ח של אוניברסיטת קליפורניה, UCLA, בלוס אנג'לס.
  • בוגר תואר שני במנהל מערכות בריאות, אוניברסיטת בן גוריון/באר שבע (2003)
  • השתלמויות שנתיות במסגרת לימודי המשך/ אוניברסיטת ת"א/ ביה"ס לאולטרה סאונד

ד״ר אלי דריזין

ד"ר דריזין מבצע את כל ספקטרום הבדיקות הסונוגרפיות במיילדות וגינקולוגיה, מבצע בדיקות שקיפות עורפית ואת כל סוגי סקירות המערכות, ומבצע ובדיקות מי שפיר בבתיה"ח "אסותא", "מדיקה"  ובביה"ח שמיר-אסף הרופא.

הריון הוא פרק מרגש בחיי האשה ומשפחתה, אך מטבעו – טעון בדאגה וחששות. חשוב שהאשה ההרה תקבל הנחיות וייעוץ מקיף לפני ההריון ובתחילתו, הסבר על הצפוי במהלך ההריון, הדרכה לאורח חיים בריא ופירוט הבדיקות המומלצות לאבחון טרום לידתי ובמעקב הריון.

במרפאתו ב"בית האדום" בנס ציונה ד"ר דריזין מציע שירות רפואי מקצועי וזמין, עם מכשור מתקדם, באווירה נעימה ובסביבה תומכת.  

במרפאתו ב"בית האדום" בנס ציונה ד"ר דריזין
ד״ר אלי דריזין - רופא נשים

ד״ר אלי דריזין​
מומחה במיילדות וגינקולוגיה עם ניסיון של למעלה מ-35 שנה.

ד״ר אלי דריזין - רופא נשים

ד״ר אלי דריזין

אודות

אל תפספסי עוד מאמרים מעניינים…

Facebook
Twitter
LinkedIn
מעקב הריון פרטי

הבטחת הריון בטוח ובריא הריון הוא זמן של התרגשות ושמחה לאשה ולבני הזוג, ולמשפחה המורחבת. עם זאת, נוספים גם דאגה ולחצים חדשים. מעקב הריון חיוני להריון בטוח ובריא, וכולל בדיקות סדירות, בדיקות דם, בדיקות סקר גנטי וסקירות לעובר, במועדים המתאימים. נדון בחשיבותו של מעקב הריון פרטי ונענה על שאלות נפוצות

קרא עוד »
בדיקות סקר גנטי

נתמקד בבדיקת סקר גנטית, סקר גנטי מורחב וביתרונות של בדיקות גנטיות לזוגות המתכננים הריון. מהי בדיקת סקר גנטית? בדיקת סקר גנטית היא בדיקת דם המוצעת לאשה או לבני הזוג, רצוי לפני הריון מתוכנן, ונועדה לזהות נשאים של מחלה גנטית. נשא הוא אדם הנושא מוטציה גנטית ספציפית, האחראית למחלה תורשתית, אך

קרא עוד »
סקירת מערכות פרטית

הריון היא תקופה מרגשת, אך כרוכה בחששות ודאגות לבריאות האם ולבריאות העובר. בדיקות אולטרה סאונד הן כיום כלי בסיסי וחיוני במעקבי הריון. סקירת מערכות – בדיקת אולטרה סאונד להערכת תקינות המערכות השונות בעובר – חשובה ביותר. נדון בסוגים השונים של סקירות מערכות, ביתרונות ובמגבלות שלהן. מהי סקירת מערכות? סקירת מערכות

קרא עוד »
לקוחות ממליצים
5/5
medreviews_articles
דילוג לתוכן